Contacten

Ons team staat klaar voor al uw vragen over onze producten.

U kunt ons bereiken op deze dagen:

Maandag - donderdag: 08u30 – 17u00
Vrijdag: 08u30 – 16u00
Zaterdag, zondag en feestdagen: gesloten

Accountmanagers



Groothandel + Installatiebedrijven

Richard both
Key accountmanager WHO
richard.both@wattswater.com
Michael Leever
District manager Noord
michael.leever@wattswater.com
Eveline Bruins
District manager West
eveline.bruins@wattswater.com
Arjen van den Tilaar
District manager Zuid
arjen.vanderntillaar@wattswater.com

Customer care

Telefoon 0313 673 700
benelux@wattswater.com


Berto Meijer
Customer service (optie 2)
Berto.meijer@wattswater.com

OEM

Peter Wanders
Senior KAM OEM
Peter.wanders@wattswater.com


Nicole Sjabbens
Customer Service (optie 3)
Nicole.sjabbens@wattswater.com

Solutions

Marco Bakker
Senior outside sales engineer Solutions
Marco.bakker@wattswater.com


Erik Konings
Inside sales engineer Solutions (optie 4)
Erik.konings@wattswater.com

Technical support

Frank Kuster

Technical support
support.benelux@wattswater.com

Robin van der Burg

Technical support
support.benelux@wattswater.com
contacts-map

Voor alle overige vragen kunt u dit contactformulier gebruiken:

red
yellow
brown
violet
* Verplichte Velden